Squash Point Sosnowiec – HEAD cup. vol. 2

Data zawodów: 2021-10-16
Ranga: B+
Poziom: B3
Zawodników: 31
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('eW1jNEhKalV2b2s9')}}) Bartosz Rewilak
Kraków
POL
230.00
2 ({{getSeed('aVpXY2FIRlMrQzg9')}}) Wojciech Wycisło [']['][']
Łaziska Górne
POL
190.84
3 ({{getSeed('L0ZnY0hxcUQyVEU9')}}) Stanisław Rusek
Kraków
POL
170.70
4 ({{getSeed('Y1hWWnR5TTNVbTA9')}}) Paweł Kastelik
Zabrze
POL
156.84
5 ({{getSeed('UWd1RUZIOHpnS2M9')}}) Krzysztof Dawid
Sosnowiec
POL
146.04
6 ({{getSeed('UVdNMzJ4R1ZtUU09')}}) Bartosz Chruściński
Katowice
POL
137.05
7 ({{getSeed('WVA4enBBZnc0V0k9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
129.28
8 ({{getSeed('V0FLTHFuODU5bzg9')}}) Piotr Niechciał
Sosnowiec
POL
122.39
9 ({{getSeed('czl0WmRiaTN0RjA9')}}) Wiktor Kralka
Kraków
POL
116.17
10 ({{getSeed('blBMOE1yc3o3ZWM9')}}) Łukasz Ratka
Zabrze
POL
110.50
11 ({{getSeed('emxpM0x1KzFsNWM9')}}) Rafał Schneider
Katowice
POL
105.27
12 ({{getSeed('bkxtb2podGlzd1U9')}}) Maciej Stypa
Kraków
POL
100.44
13 ({{getSeed('ekhSNUlYZHVUYzA9')}}) Wojciech Wikliński
Dabrowa Górnicza
POL
95.93
14 ({{getSeed('TDYvM3p5RERiNk09')}}) Adrian Adolf
Będzin
POL
91.72
15 ({{getSeed('R21hc3pXZSs4cHc9')}}) Piotr Kujawa
Katowice
POL
87.78
16 ({{getSeed('dzJUSG4wYUJqb1U9')}}) Dawid Zięba
Jastrzębie-Zdrój
POL
84.07
17 ({{getSeed('NlQvNFIxYS9Senc9')}}) Piotr Zarwański
Bojanowo
POL
80.57
18 ({{getSeed('Q2lzQmZvbHgrZ2s9')}}) Bartłomiej Kotula
Dąbrowa Górnicza
POL
77.28
19 ({{getSeed('bVdhdnpZcjY4TGM9')}}) Daniel Hałuza
Jastrzębie Zdrój
POL
74.17
20 ({{getSeed('bnRnWEljSXFXRkU9')}}) Mateusz Koch
Sosnowiec
POL
71.22
21 ({{getSeed('Q2JIOWRBMWNLbXc9')}}) Marcin Janik
Tychy
POL
68.44
22 ({{getSeed('NU9qdG9JWVEyQUE9')}}) Bartosz Nowicki
Siemianowice Śląskie
POL
65.80
23 ({{getSeed('L244Uzc0YmhwZkk9')}}) Wojciech Gajda
Sosnowiec
POL
63.29
24 ({{getSeed('a2VWZnV6c0JSc0U9')}}) Michał Kasperek
Gliwice
POL
60.91
25 ({{getSeed('TTdNdkp0b3VIREE9')}}) Damian Piernikarz
Rudniki
POL
58.66
26 ({{getSeed('RDZuS1hYNGdkRWM9')}}) Igor Piernikarz
Katowice
POL
56.51
27 ({{getSeed('U3BqVTc3UEZrRnM9')}}) Grzegorz Kosmala
Imielin
POL
54.47
28 ({{getSeed('QXppNlllZkkvS289')}}) Sławomir Czekaj
Sosnowiec
POL
52.54
29 ({{getSeed('aExoUjRpdTJod0U9')}}) Joachim Grys
Jaworzno
POL
50.69
30 ({{getSeed('N1RkY1U4OWx3UDA9')}}) Marcin Ormianin
Dąbrowa Górnicza
POL
48.93
31 ({{getSeed('ZTQ1VTVFdHlYMk09')}}) Michał Danowski Zdziebło
Katowice
POL
47.26