Śląskie Szpilanie. S01E02: Wolej w ogniu (kat. C+)

Data zawodów: 2022-02-11
Ranga: C+
Poziom: C0
Zawodników: 46
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('UnArUVJ6OFNQaFk9')}}) Filip Szewczyk
Częstochowa
POL
120.00
2 ({{getSeed('UEZiRnIvRWl4d1E9')}}) Piotr Kujawa
Katowice
POL
99.57
3 ({{getSeed('OXdIdlMwNVdFSjg9')}}) Wojciech Wikliński
Dabrowa Górnicza
POL
89.06
4 ({{getSeed('VVdkWkRudmdPZUE9')}}) Rafał Schneider
Katowice
POL
81.83
5 ({{getSeed('TVQ0K3JSNExuT3M9')}}) Grzegorz Jędrocha
Jaworzno
POL
76.19
6 ({{getSeed('Ui9hZmR4WVQxd2s9')}}) Łukasz Kania
Pszczyna
POL
71.51
7 ({{getSeed('Y25WVk8zMnRNN1E9')}}) Bogusz Szynalik
Jaworzno
POL
67.45
8 ({{getSeed('QlhNS0Izb0E3V289')}}) Łukasz Owczarczyk
Katowice
POL
63.85
9 ({{getSeed('Y25sd0pPcXM4Slk9')}}) Przemysław Latus
Katowice
POL
60.61
10 ({{getSeed('QVlkd3lHQlZnTG89')}}) Marcin Kamracki
Dąbrowa Górnicza
POL
57.65
11 ({{getSeed('dHlHVzQzeUxNdUk9')}}) Roman Olek
Katowice
POL
54.93
12 ({{getSeed('cjRabWtCa2lsTWM9')}}) Dawid Szczepański
Mysłowice
POL
52.40
13 ({{getSeed('clVXQ2gwMFVTZ3c9')}}) Marcin Kubica
Imielin
POL
50.05
14 ({{getSeed('Umh5aytENEdEWG89')}}) Rafał Dudek
Bytom
POL
47.85
15 ({{getSeed('UWkrU3cwVmY1YzQ9')}}) Rafał Woźny
Siemianowice Śląskie
POL
45.80
16 ({{getSeed('R2piWnc0T1IrSG89')}}) Grzegorz Adamczyk
Gliwice
POL
43.86
17 ({{getSeed('SzZHUi94NHpjVFk9')}}) Marcin Sławiec
Katowice
POL
42.04
18 ({{getSeed('RFp5UUpYaEFFQWc9')}}) Kamil Pławecki
Goczałkowice-Zdrój
POL
40.32
19 ({{getSeed('djZQVndTQWY0S1k9')}}) Daniel Pieczątkiewicz
Konin
POL
38.70
20 ({{getSeed('WS9sOWhvVTNXVGc9')}}) Bartosz Bułka
Oświęcim
POL
37.16
21 ({{getSeed('K242ZHhkTCtENUk9')}}) Dawid Stokowiec
Trzebinia
POL
35.71
22 ({{getSeed('ZDhRVHQxa2hXOGs9')}}) Karol Rostkowski
Mysłowice
POL
34.33
23 ({{getSeed('WDFaeW83Q21XTXc9')}}) Robert Siudyka
Katowice
POL
33.02
24 ({{getSeed('c1UxK2ZORG0zdUk9')}}) Eryk Zengel
Katowice
POL
31.78
25 ({{getSeed('RFJSUXFGWXErWkU9')}}) Mateusz Jakubczyk
Sarnów
POL
30.60
26 ({{getSeed('N3ErSHd6N2w5VkE9')}}) Mateusz Łabuz
Polanka Wielka
POL
29.49
27 ({{getSeed('K0lCWFU2QTY4dzA9')}}) Adrian Krupa
Opole
POL
28.42
28 ({{getSeed('TzNLY25BNlIrQnM9')}}) Ewelina Włóka
Chorzów
POL
27.41
29 ({{getSeed('Z09oNnFMYzR6Njg9')}}) Patryk Stalmach
Pszczyna
POL
26.45
30 ({{getSeed('ZHlPdjZqZjh3QlE9')}}) Aleksandra Kuleczka
Katowice
POL
25.53
31 ({{getSeed('UGJ4VUplNUhBRlE9')}}) Paweł Frączyk
Orzesze
POL
24.66
32 ({{getSeed('ajJQVEExTHNTZzA9')}}) Iwona Jankowska
Katowice
POL
23.83
33 ({{getSeed('bUszbmtmVU5sTGM9')}}) Paweł Jończyk
Jaworzno
POL
23.04
34 ({{getSeed('VmxERlJtMldYV2M9')}}) Tomasz Mazur
Pszczyna
POL
22.28
35 ({{getSeed('TWp1UmZPM256S2c9')}}) Kamil Wawrzyniuk
Mysłowice
POL
21.56
36 ({{getSeed('ank5NGFBRlZzTTA9')}}) Dominik Kyrcz
Chorzów
POL
20.88
37 ({{getSeed('RnlGUDBpemN1RXc9')}}) Dawid Zieliński
Siemianowice Śląskie
POL
20.22
38 ({{getSeed('amFFQk4zYTRObUE9')}}) Michał Pawłowski
Katowice
POL
19.60
39 ({{getSeed('Wm1YVko0T2ZUemM9')}}) Patryk Klosz
Ruda Śląska
POL
19.00
40 ({{getSeed('dEVCZmk3ZFE1c0k9')}}) Monika Wycykał
Piekary Śląskie
POL
18.44
41 ({{getSeed('YkttNTl1Mi9Cakk9')}}) Mateusz Wodecki
Katowice
POL
17.89
42 ({{getSeed('ay9mVWZFVkI3TVk9')}}) Mariusz Sobczak
Sosnowiec
POL
17.38
43 ({{getSeed('Z05heXRFNjYzcDQ9')}}) Cezary Wójcik
Będzin
POL
16.88
44 ({{getSeed('TExrRzNIcE4zM0U9')}}) Pamela Machnik
Będzin
POL
16.41
45 ({{getSeed('bGlxbjZ3QS9PSlk9')}}) Tomasz Sikorski
Zabrze
POL
15.96
46 ({{getSeed('c2Z3LzV2ZUJJdEU9')}}) Anna Turczyk
Katowice
POL
15.52