Kiedyś nasz ranking będzie wyższy Volume 3 (C +350)

Data zawodów: 2023-02-10
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 36
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('b3VvVWovdjdEc2s9')}}) Przemysław Góra
Katowice
POL
100.00
2 ({{getSeed('di9WaU1DZ2dQY0E9')}}) Łukasz Owczarczyk
Katowice
POL
82.97
3 ({{getSeed('MytjbFN2a1dlcGs9')}}) Marcin Janik
Tychy
POL
74.22
4 ({{getSeed('ellwb1FacS9RUkU9')}}) Anton Prokhoda
Katowice
UKR
68.19
5 ({{getSeed('YTdjUkJiYkpadUU9')}}) Dawid Mazur
Poręba
POL
63.50
6 ({{getSeed('MlNkUHpXdkpmdm89')}}) Marek Czechowicz
Katowice
POL
59.59
7 ({{getSeed('MUhaazg3REpmZzA9')}}) Mateusz Jakubczyk
Sarnów
POL
56.21
8 ({{getSeed('Sy9KMHllZ2doNDQ9')}}) Rafał Dudek
Bytom
POL
53.21
9 ({{getSeed('Y0dJdUVVM3o3em89')}}) Tomasz Kazanecki
Sosnowiec
POL
50.51
10 ({{getSeed('VUR6ODVTRTdWM1U9')}}) Michał Bara
Mikołów
POL
48.04
11 ({{getSeed('ZEpjQUtVTndPVEU9')}}) Patryk Kołodziej
Oświęcim
POL
45.77
12 ({{getSeed('MThhTlM1ZnVicVk9')}}) Szymon Kliszka
Katowice
POL
43.67
13 ({{getSeed('dWVMcUI0azExN009')}}) Mariusz Pocześniak
Gliwice
POL
41.71
14 ({{getSeed('RVZLajJmRkZjVWM9')}}) Rafał Schneider
Katowice
POL
39.88
15 ({{getSeed('c1dON3dzeE00RjA9')}}) Adam Gawron
Zabrze
POL
38.16
16 ({{getSeed('NVFqZldMK0ZqQUU9')}}) Marcin Ormianin
Dąbrowa Górnicza
POL
36.55
17 ({{getSeed('TjRzQkUzQkJlK3M9')}}) Bartosz Bułka
Oświęcim
POL
35.03
18 ({{getSeed('MG1QTzZzTkNaMWc9')}}) Tomasz Spyrzyński
Psary
POL
33.60
19 ({{getSeed('SXZWOGlFVFEyeU09')}}) Rafał Woźny
Siemianowice Śląskie
POL
32.25
20 ({{getSeed('eUF3Z2ExRHZ2b3M9')}}) Marcin Piasta
Kraków
POL
30.97
21 ({{getSeed('cGtsQi84dHFYUWc9')}}) Przemysław Oleszczak
Tychy
POL
29.76
22 ({{getSeed('MWY2WDhVWHdPWjg9')}}) Aleksander Lewandowski
Jankowice
POL
28.61
23 ({{getSeed('eU51NXhMYmJTYk09')}}) Tomasz Bieniek
Katowice
POL
27.52
24 ({{getSeed('ZS92V3ZPZmRnOU09')}}) Grzegorz Oleksiński
Tychy
POL
26.48
25 ({{getSeed('bXVZZzR2RVd6SG89')}}) Piotr Wichnera
Sosnowiec
POL
25.50
26 ({{getSeed('cDhFWWVjT0RVbWM9')}}) Przemysław Musialik
Katowice
POL
24.57
27 ({{getSeed('MTg2RVBoc3NpNUU9')}}) Adrian Nowakowski
Katowice
POL
23.68
28 ({{getSeed('UGRqZ2wzaVA3Tmc9')}}) Kamil Wawrzyniuk
Mysłowice
POL
22.84
29 ({{getSeed('RWxZbVRDblViVm89')}}) Dariusz Wróbel
Alwernia
POL
22.04
30 ({{getSeed('anNLenBESFk2aUE9')}}) Łukasz Suszek
Katowice
POL
21.28
31 ({{getSeed('aHYxNStueVR0OEU9')}}) Adrian Krupa
Opole
POL
20.55
32 ({{getSeed('SkpHWHhicTJtNXM9')}}) Wojciech Malewski
Bytom
POL
19.86
33 ({{getSeed('cWRkcmJ6K0lGT0k9')}}) Marek Milewski
Katowice
POL
19.20
34 ({{getSeed('cCthYnBvcHByU2M9')}}) Bartłomiej Fryc
Katowice
POL
18.57
35 ({{getSeed('U0dyMVFnZW9Zbm89')}}) Mateusz Chorowski
Katowice
POL
17.97
36 ({{getSeed('TkZVa3RjZXZZQlE9')}}) Artur Knapik
Chorzów
POL
17.40