4Body Via Sport Cup Vol. 7

Data zawodów: 2023-04-07
Ranga: C+
Poziom: C0
Zawodników: 41
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('ZmhzTXJwelBOQW89')}}) Krzysztof Janiga
Sosnowiec
POL
120.00
2 ({{getSeed('KyttYTVhSHRkU0E9')}}) Aleš Kubíček
Rychvald
CZE
99.57
3 ({{getSeed('enpjNkl0cWwzRHc9')}}) Marcin Legutko
Jaworzno
POL
89.06
4 ({{getSeed('bVZVbGdWL0Y3ek09')}}) Wojciech Wikliński
Dabrowa Górnicza
POL
81.83
5 ({{getSeed('WGY1Q1ZQajVzYzA9')}}) Pavel Ciganek
Ostrava Poruba
CZE
76.19
6 ({{getSeed('YUZ1U0lab3htUVU9')}}) Jacek Skalny
Jaworzno
POL
71.51
7 ({{getSeed('blNoY2Y2ZlFkQUE9')}}) Rafał Adamiec
Jaworzno
POL
67.45
8 ({{getSeed('amFtR3VlM1BLdGs9')}}) Krzysztof Dawid
Sosnowiec
POL
63.85
9 ({{getSeed('cTVDNzMvYTFHOGc9')}}) Paweł Jończyk
Jaworzno
POL
60.61
10 ({{getSeed('dnhaZmNXclEyMG89')}}) Marcin Kubica
Imielin
POL
57.65
11 ({{getSeed('TkF0MnAvaWFCRHM9')}}) Rafał Woźny
Siemianowice Śląskie
POL
54.93
12 ({{getSeed('QkdsUytVTU9SRkk9')}}) Michał Borg
Tychy
POL
52.40
13 ({{getSeed('a2pxR3ZtMGRCZ1E9')}}) Bogusz Szynalik
Jaworzno
POL
50.05
14 ({{getSeed('TjNKMG82MHdnSlU9')}}) Marcin Piasta
Kraków
POL
47.85
15 ({{getSeed('SnVUUmphTkJpRTg9')}}) Przemysław Gołdyn
Bielsko-Biała
POL
45.80
16 ({{getSeed('dDc4eHJEd2JkbWs9')}}) Paweł Frączyk
Orzesze
POL
43.86
17 ({{getSeed('QkhGNnlraWphd0k9')}}) Mariusz Terka
Jaworzno
POL
42.04
18 ({{getSeed('STJhQmRoUnRmK1k9')}}) Dominik Zeliasz-Nguyen
Chorzów
POL
40.32
19 ({{getSeed('QUMzK09STkN6L2c9')}}) Rafał Liszewski
Oświęcim
POL
38.70
20 ({{getSeed('b1NPMVU4aTQ5R2c9')}}) Michał Polanowski
Sosnowiec
POL
37.16
21 ({{getSeed('c3RiYmMvc0JJSEk9')}}) Mateusz Karwowski
Zabierzów
POL
35.71
22 ({{getSeed('ZkxWejdlR21nbmc9')}}) Bartosz Bułka
Oświęcim
POL
34.33
23 ({{getSeed('R1Q3L3RFeFVkdlE9')}}) Marcin Świerczok
Tychy
POL
33.02
24 ({{getSeed('YTkveEs0UkxXNG89')}}) Bartłomiej Ćwiek
Gierałtowice
POL
31.78
25 ({{getSeed('M09wbFcvUHI2Z1k9')}}) Mariusz Pocześniak
Gliwice
POL
30.60
26 ({{getSeed('MmhpQ0ozNkZDQU09')}}) Dariusz Wróbel
Alwernia
POL
29.49
27 ({{getSeed('YTM0Z1h2b0t0Mlk9')}}) Jolanta Szlesinger
Siemianowice Śląskie
POL
28.42
28 ({{getSeed('cGdodzFsYWNGU289')}}) Wojciech Opara
Tarnowskie Góry
POL
27.41
29 ({{getSeed('QjE2b1creGozSTg9')}}) Marcin Ormianin
Dąbrowa Górnicza
POL
26.45
30 ({{getSeed('S2FUN0JjSTRibnM9')}}) Michał Szymeczko
Oświęcim
POL
25.53
31 ({{getSeed('V3VIcjU4dnJhK0E9')}}) Hanna Boruch
Imielin
POL
24.66
32 ({{getSeed('NWVNVUN4RmVHekU9')}}) Grzegorz Oleksiński
Tychy
POL
23.83
33 ({{getSeed('YmFZT0dKSE5YN2M9')}}) Rafał Zarzycki
Jaworzno
POL
23.04
34 ({{getSeed('ZXZXQ2pQenBOZjA9')}}) Szymon Bigaj
Kraków
POL
22.28
35 ({{getSeed('YlFqTE9YWEhqdHM9')}}) Sylwia Nosal
Bieruń
POL
21.56
36 ({{getSeed('aWpka0tNUi8zZEE9')}}) Barbara Ryńska
Warszawa
POL
20.88
37 ({{getSeed('bUhQMklKaXY0d0k9')}}) Łukasz Baran
Sosnowiec
POL
20.22
38 ({{getSeed('WlQwazRVYWdyQ1U9')}}) Marcin Szymeczko
Oświęcim
POL
19.60
39 ({{getSeed('NHZ5RWp6TmQyS0E9')}}) Przemysław Banaś
Tychy
POL
19.00
40 ({{getSeed('Q2tYaDIzT1lRK3M9')}}) Marta Szopa
Libiąż
POL
18.44
41 ({{getSeed('M2hndkJBUEVCSVU9')}}) Paulina Korzeniowska
Oświęcim
POL
17.89