SquashKraft Volume 5

Data zawodów: 2023-06-16
Ranga: C+
Poziom: C0
Zawodników: 38
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('RXpnOEQxZnphbTA9')}}) Łukasz Owczarczyk
Katowice
POL
120.00
2 ({{getSeed('V0dVMTRSS1Jvc1U9')}}) Krzysztof Dawid
Sosnowiec
POL
99.57
3 ({{getSeed('bHpDazZSc1dSQWc9')}}) Bartosz Chruściński
Katowice
POL
89.06
4 ({{getSeed('czJwbU1JanBhZWs9')}}) Rafał Adamiec
Jaworzno
POL
81.83
5 ({{getSeed('bjVNOTArMjBqSU09')}}) Sławomir Gumiński
Pszczyna
POL
76.19
6 ({{getSeed('SVMwNHZzakdqZEU9')}}) Eryk Zengel
Katowice
POL
71.51
7 ({{getSeed('SXBad2tXR3V3eVk9')}}) Wojciech Prokop
Katowice
POL
67.45
8 ({{getSeed('N2ZMQ09INWtQeVE9')}}) Krystian Wanat
Oświęcim
POL
63.85
9 ({{getSeed('ZUNVdEpqZFM1ODQ9')}}) Dmitry Karyuchenko
Będzin
UKR
60.61
10 ({{getSeed('dkpaRXRkRkJLYUE9')}}) Dominik Suchocki
Kraków
POL
57.65
11 ({{getSeed('Z1pzS0RuL1BjU0k9')}}) Bartłomiej Kotula
Dąbrowa Górnicza
POL
54.93
12 ({{getSeed('WEZKU280WkRuejg9')}}) Bartosz Bułka
Oświęcim
POL
52.40
13 ({{getSeed('RWhhOHdhSmttV289')}}) Marek Sitarz
Katowice
POL
50.05
14 ({{getSeed('TExXSjc5eVhRYVU9')}}) Paweł Frączyk
Orzesze
POL
47.85
15 ({{getSeed('QmlmOWl3ZENBeTg9')}}) Damian Piernikarz
Rudniki
POL
45.80
16 ({{getSeed('Qm92NW1ud1VKNUE9')}}) Rafał Dudek
Bytom
POL
43.86
17 ({{getSeed('TFVwY1VieURWazQ9')}}) Wojciech Malewski
Bytom
POL
42.04
18 ({{getSeed('WHlLVTgzcEF3M1U9')}}) Marek Dzierżanowski
Gliwice
POL
40.32
19 ({{getSeed('VzJtSXQxMjhJbms9')}}) Tomasz Stencel
Marklowice
POL
38.70
20 ({{getSeed('ZUY1eHloNTd6Nnc9')}}) Przemysław Bodzioch
Gliwice
POL
37.16
21 ({{getSeed('MFBKbEpFNmRRQ1E9')}}) Mikołaj Centkowski
Częstochowa
POL
35.71
22 ({{getSeed('NGVqQUZrZ05ieGc9')}}) Marcin Ormianin
Dąbrowa Górnicza
POL
34.33
23 ({{getSeed('QVNPb0tLNEM3UEU9')}}) Marcin Piasta
Kraków
POL
33.02
24 ({{getSeed('K2VZbEt3cDgrSTQ9')}}) Kacper Bodziarczyk
Kraków
POL
31.78
25 ({{getSeed('ekNFam1EM2JEdXM9')}}) Wojciech Sznapka
Orzesze
POL
30.60
26 ({{getSeed('L3I5R1NuMTAzWlU9')}}) Daniel Woldeyes
Gliwice
POL
29.49
27 ({{getSeed('TDlJbHJnVmFpQTg9')}}) Aleksander Lewandowski
Jankowice
POL
28.42
28 ({{getSeed('VVRDRFY2c1VqWkU9')}}) Jolanta Szlesinger
Siemianowice Śląskie
POL
27.41
29 ({{getSeed('OUo5R2JTdERRQW89')}}) Iwona Tyrna
Tychy
POL
26.45
30 ({{getSeed('R2FnNGJ4L1M4eGs9')}}) Łukasz Stawowy
Goczałkowice - Zdrój
POL
25.53
31 ({{getSeed('dG9zcXpGNFE4bVE9')}}) Rafał Woźny
Siemianowice Śląskie
POL
24.66
32 ({{getSeed('VmtIZHJVQ1JHT2M9')}}) Karol Rostkowski
Mysłowice
POL
23.83
33 ({{getSeed('THlmMGUvb1JPdVE9')}}) Grzegorz Kosmala
Imielin
POL
23.04
34 ({{getSeed('NDB1d3oxN25VeEE9')}}) Mateusz Chorowski
Katowice
POL
22.28
35 ({{getSeed('MWdMTy8xS3hqRUE9')}}) Mateusz Łabuz
Polanka Wielka
POL
21.56
36 ({{getSeed('Z1J5V3JmV3dSb3c9')}}) Paulina Korzeniowska
Oświęcim
POL
20.88
37 ({{getSeed('WUlITGtJUzM2L1E9')}}) Adrian Hachuła
Lędziny
POL
20.22
38 ({{getSeed('WHZDWUpRbkY0VlE9')}}) ERWIN PODSIADŁO
KIELCE
POL
19.60