Andrzejkowe B+

Data zawodów: 2023-11-25
Ranga: B+
Poziom: B3
Zawodników: 27
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('bmM3cmZ0S2phcnc9')}}) Wojciech Stasiak
Gdynia
POL
230.00
2 ({{getSeed('R2NoMndmMXoyNUE9')}}) Nikodem Korzeniewski
Gdynia
POL
190.84
3 ({{getSeed('QWl2T2pxNE5mZkE9')}}) Maurycy Wąsowicz
Gdańsk
POL
170.70
4 ({{getSeed('RkR1c0dPRk9JS3c9')}}) Artur Wójcik
Gdańsk
POL
156.84
5 ({{getSeed('dnZmTFVHcW91Z0U9')}}) Bartosz Paczesny
Gdynia
POL
146.04
6 ({{getSeed('MmFjc21sRUtuQWs9')}}) Przemysław Kucza
Gubin
POL
137.05
7 ({{getSeed('Z2JUU1NZdjBxL2M9')}}) Marcin Cirocki
Rębiska
POL
129.28
8 ({{getSeed('MlhaZEw1Qi9UMjA9')}}) Łukasz Milczarski
Kutno
POL
122.39
9 ({{getSeed('VkpXM0d6Q05lY0E9')}}) Paweł Raczyński
Gdańsk
POL
116.17
10 ({{getSeed('UWhnNmZUY3ZtYzg9')}}) Andrzej Gidziński
Gdańsk
POL
110.50
11 ({{getSeed('N1JlK3plbnVSMDQ9')}}) Marcin Rakocki
Gdynia
POL
105.27
12 ({{getSeed('RWlzZ0RiVFBwVUk9')}}) Dawid Deja
Gdańsk
POL
100.44
13 ({{getSeed('anZVMW5vRm1JZzA9')}}) Marcin Wilski
Gdańsk
POL
95.93
14 ({{getSeed('MVlmNlRKSmJWMXM9')}}) Tomasz Piotrkowski
Chełmża
POL
91.72
15 ({{getSeed('dHQxZnZPd3pKTnM9')}}) Mikołaj Ruda
Reda
POL
87.78
16 ({{getSeed('bjFkZzlzZGRzc1U9')}}) Marek Kowalczyk
Gdańsk
POL
84.07
17 ({{getSeed('bHVpb2FpcmN0cXc9')}}) Robert Połom
Sopot
POL
80.57
18 ({{getSeed('WTlUeG1ZQWVaaEU9')}}) Joanna Wilińska
Warszawa
POL
77.28
19 ({{getSeed('aHhhY3hoZVdLclE9')}}) Bartłomiej Maciejewski
Gdańsk
POL
74.17
20 ({{getSeed('QTd5dlFZT0h6eG89')}}) Bartosz Glica
Gdańsk
POL
71.22
21 ({{getSeed('bGJlU2FVSEt5a2s9')}}) Arkadiusz Pawlak
Gdańsk
POL
68.44
22 ({{getSeed('ZlhrcG5JOUVzb0U9')}}) Paweł Małocha
Gdynia
POL
65.80
23 ({{getSeed('eWtuMDVSajArbE09')}}) Michał Wojtkowiak
Gdańsk
POL
63.29
24 ({{getSeed('eTJCbHNtL0dsdjQ9')}}) Andrzej Dzedzej
Gdańsk
POL
60.91
25 ({{getSeed('cEhOVERReGhOSjQ9')}}) Michał Kapitański
Gdańsk
POL
58.66
26 ({{getSeed('bjk0cVFleG1IdmM9')}}) Ewa Brzozowska
Gdańsk
POL
56.51
27 ({{getSeed('VEVJT0t2TmZYRDA9')}}) Grzegorz Siegert
Gdańsk
POL
54.47