Prawie Koniec Wakacji z GoodLuck24h & SquashLiga.pl

Data zawodów: 2013-08-23
Ranga: B
Poziom: B5
Zawodników: 35
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('dTIxSTF5TU00dkk9')}}) Dominik Kowalski
Trójmiasto
POL
140.00
2 ({{getSeed('K2FxMUVLQ0F5U3M9')}}) Krzysztof Stalewski
Olsztyn
POL
116.16
3 ({{getSeed('cnpkL09OQnJiazg9')}}) Szymon Nawrot [']['][']
Gdańsk
POL
103.91
4 ({{getSeed('MVZCc09xN1BOTU09')}}) Jan Wawrykiewicz
Gdańsk
POL
95.47
5 ({{getSeed('WlJSOTJXWGlmR0E9')}}) Grzegorz Usczyk
Olsztyn
POL
88.89
6 ({{getSeed('eXhIaGd3U21yQmc9')}}) Jacek Maćkowski
Konin
POL
83.42
7 ({{getSeed('V3VOVDBTcy9VZVE9')}}) Grzegorz Pacuła
Gdańsk
POL
78.69
8 ({{getSeed('eXcvanE5M3RSYTg9')}}) Marcin Wysocki
Gdańsk
POL
74.50
9 ({{getSeed('bEpCRitJWFdLZDg9')}}) Jarosław Narkowicz
Olsztyn
POL
70.71
10 ({{getSeed('N041WUVQYW1LaTA9')}}) Andrzej Dowejko
Gdańsk
POL
67.26
11 ({{getSeed('eXVjaWdocnZNVGs9')}}) Jakub Owczarz
Gdańsk
POL
64.08
12 ({{getSeed('V0ZiSVYzeWZiYnc9')}}) Paweł Roginiewicz
Gdańsk
POL
61.13
13 ({{getSeed('MXRUdVNocXhCWXM9')}}) Mateusz Sobiecki
Gdańsk
POL
58.39
14 ({{getSeed('VHdEQTBuRHUwcVE9')}}) Filip Rogaczewski
Gdańsk
POL
55.83
15 ({{getSeed('WjVoRk44Skl4czA9')}}) Sławomir Julke
Sopot
POL
53.43
16 ({{getSeed('SDlUTTBOOWRBZlk9')}}) Agata Doroszkiewicz
Olsztyn
POL
51.17
17 ({{getSeed('TjdHSDUxbTFYcUU9')}}) Daniel Jaros
Dąbrowa Górnicza
POL
49.05
18 ({{getSeed('SGIwcUV6a1VFVVk9')}}) Marcin Bernatowicz
Gdańsk
POL
47.04
19 ({{getSeed('OEpLd05sK1ZEM0k9')}}) Piotr Pawłowski
Trąbki Wielkie
POL
45.15
20 ({{getSeed('Y0p4S3NCdExIWkU9')}}) Michał Bryła
Gdańsk
POL
43.35
21 ({{getSeed('UDZiU0RwdHdtaDA9')}}) Joanna Krzesińska
Gdynia
POL
41.66
22 ({{getSeed('VitVSit2Mk5mSk09')}}) Kamil Wietecha
Gdańsk
POL
40.05
23 ({{getSeed('WFBQV21nOG0vdG89')}}) Jacek Niewęgłowski
Gdynia
POL
38.53
24 ({{getSeed('OG44V3hFNzhic3M9')}}) Kamil Kuźmiński
Sopot
POL
37.08
25 ({{getSeed('RFo1Q2dWYjEwczA9')}}) Tomasz Mackun
Gdańsk
POL
35.70
26 ({{getSeed('bDVIekVoTmNBaWs9')}}) Krzysztof Ślesiński
Gdańsk
POL
34.40
27 ({{getSeed('Z283aFNiRGdhM3c9')}}) Agnieszka Janczulewicz
TRÓJMIASTO
POL
33.16
28 ({{getSeed('SHBEWVFSN05kdjg9')}}) Rafał Joachimiak
Gdańsk
POL
31.98
29 ({{getSeed('cy85MG1HR05YMkU9')}}) Bartosz Marchewicz
Gdańsk
POL
30.86
30 ({{getSeed('UjAzS1VGZnRrT1k9')}}) Dariusz Greczka
Trójmiasto
POL
29.79
31 ({{getSeed('UnQraFVlQVcwbGs9')}}) Mikołaj Szarafiński
Bytkowo
POL
28.77
32 ({{getSeed('ZkUyUFd4dDg4aU09')}}) Krystian Robak
Gdynia
POL
27.80
33 ({{getSeed('LzZWdXgwMjFBL2M9')}}) Michał Libera
Reda
POL
26.88
34 ({{getSeed('aEthalY1aUUzRFU9')}}) Magdalena Waszkiewicz
Gdańsk
POL
26.00
35 ({{getSeed('b0d2c3lNT2w0NW89')}}) Zenon Kozak
Gdańsk
POL
25.16