PLS 2018-19





Zgłoszone drużyny:

  • 11 Punkt Friends Team I (Poznań) 11punkt
  • 11 Punkt Friends Team II (Poznań) 11punkt
  • 11 Punkt Girls Crew (Poznań) 11punkt
  • 11 Punkt Junior Team (Poznań) 11punkt
  • 11 Punkt Squash Pro Team (Poznań) 11punkt
  • 11 Punkt Wasik Team I (Poznań) 11punkt
  • Abram Junior Team Poznań (Poznań) Stacja Squash
  • Akademia Squasha Legii Warszawa 1 (Łady) Play Kwadrat
  • Akademia Squasha Legii Warszawa 2 (Łady) Play Kwadrat
  • Akademia Squasha Legii Warszawa 3 (Łady) Play Kwadrat
  • Angry Squash Boys (Zabierzów) Zabierzów Squash
  • Anoya United Freaks Team (Stare Babice) Anoya Squash
  • Astor Squash Team (Kraków) Racquet Squash Club
  • Asy Rakiet Top Bolesławiec (Bolesławiec) Park Wodny Orka
  • Atlantic - PanSquash.pl - Squashtime.pl (Kraków) ATLANTIC Squash
  • Atlantic Squash Team (Kraków) ATLANTIC Squash
  • AZS E2 System (Łódź) Fit Fabric
  • AZS FitFabric Squad (Łódź) Fit Fabric
  • AZS Łódź Squash Team (Łódź) I'm Fit
  • AZS Squash Team Kutno (Kutno)
  • Babolat Squash Team Szczecin (Szczecin) Prime Fitness Club
  • Białe Sokoły CitySports (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • Calypso Hunters Team 1 (Warszawa) Calypso Europlex
  • Calypso Hunters Team 2 (Warszawa) Calypso Europlex
  • Cannabium Cube Squash Team (Lublin) Cube Squash & Fitness
  • Cereal Killers (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • Chłopaki z Ferajny Anoya Team (Stare Babice) Anoya Squash
  • Cracow United (Kraków) Racquet Squash Club
  • Cracow United (Kraków) Racquet Squash Club
  • Cracow United 2 (Kraków) Racquet Squash Club
  • CSR Team (Gdańsk) Centrum Sportów Rakietowych AWFiS
  • Cube Squash Team 2 (Lublin) Cube Squash & Fitness
  • Cube Squash Team 3 (Lublin) Cube Squash & Fitness
  • Cube Squash Team 4 (Lublin) Cube Squash & Fitness
  • Czarne Dziki CitySports (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • DolnyŚląsk Team (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • Dream Squash Szczecin Team (Szczecin) Squash Zone Club
  • Dunlop Sport Squash Team (Łódź)
  • Enjoy Junior Team I (Bielsko) ENJOY SQUASH
  • Enjoy Junior Team II (Bielsko) ENJOY SQUASH
  • Enjoy Squash Kraków ( Kraków) Enjoy Squash
  • Enjoy Squash Ladies (Kraków) Enjoy Squash
  • Enjoy Squash Team ( Kraków) Enjoy Squash
  • Enjoy Squash Team 1 ( Bielsko) ENJOY SQUASH
  • Enjoy Squash Team II ( Bielsko) ENJOY SQUASH
  • Enjoy Team 3 ( Bielsko) ENJOY SQUASH
  • fairPlayce Squash Team ( Poznań) Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce
  • Faworki ( Wrocław) Wrocław Squash Club
  • Hasta La Vista ( Wrocław) Centrum Sportowe Hasta La Vista
  • Hasta La Vista Wrocław (Wrocław) Centrum Sportowe Hasta La Vista
  • Intel Squash Team (Gdańsk) Hedonia Squash
  • Intel Squash Team 2 (Gdańsk) Centrum Sportów Rakietowych AWFiS
  • kamien^design malta squash (Poznań) Malta Squash
  • Kanlux Vitasport Żory (Żory) Vita Sport
  • Ladies Squash Team Szczecin (Szczecin) Squash Zone Club
  • Las Palmas Chicas Ananas (Poznań) Stacja Squash
  • Legia Boys Junior Team (Łady) Play Kwadrat
  • Legionowo Porusza Spektrum Sportu (Legionowo) Spektrum Sportu
  • Legionowo Porusza Spektrum Sportu (Legionowo) Spektrum Sportu
  • Legionowo Porusza Spektrum Sportu I (Legionowo) Spektrum Sportu
  • Legionowo Porusza Spektrum Sportu II (Legionowo) Spektrum Sportu
  • Lejdis Mix Zabierzów Squash Team (Zabierzów) Zabierzów Squash
  • Lub Cube Squash Team (Lublin) Cube Squash & Fitness
  • Malta Squash (Poznań) Malta Squash
  • Mike Grzeczyn & Friends Team (Łady) Play Kwadrat
  • Netinteractive Squash Team (Warszawa) Aerosquash
  • Nik Tim (Łódź) I'm Fit
  • OTC Squash Fighters (Warszawa) Okęcie Tennis Club
  • Paint Squad (Rogoźniczka) Squash You
  • Play For Fun Squash Team (Zabierzów) Zabierzów Squash
  • Poranne Ptaki (Wrocław ) Wrocław Squash Club
  • Powersquash Ladies Team (Białystok) Powersquash
  • Powersquash Team 1 (Białystok) Powersquash
  • Powersquash Team 2 (Białystok) Powersquash
  • Powstali z Popiołu (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • Puretech Kahuna Team (Warszawa) Kahuna Squash&Badminton
  • Puretech Kahuna Team (Warszawa) Kahuna Squash&Badminton
  • Puretech Kahuna Team 2 (Warszawa) Kahuna Squash&Badminton
  • PZU Play Kwadrat (Łady) Play Kwadrat
  • PZU Team Kwadrat (Łady) Play Kwadrat
  • S4S Squash For Silesia T1 (Bytom) Silesia Club
  • S4S Squash For Silesia T2 (Bytom) Silesia Club
  • S4S Squash For Silesia T3 (Bytom) Silesia Club
  • S4S Squash For Silesia T4 (Bytom) Silesia Club
  • School Of Squash Team (Warszawa) Squash City Targówek
  • SNS Foods Squash Budowlani Łódź (Łódź) I'm Fit
  • SoSquash (Rokietnica) CTS Sobota
  • SoSquash II (Rokietnica) CTS Sobota
  • SoSquash Ladies (Rokietnica) CTS Sobota
  • Squash and More Hit Men - Via Sport Active (Orzech) SQUASH AND MORE
  • Squash and More Hit Men I (Orzech) SQUASH AND MORE
  • Squash and More Hit Men II (Orzech) SQUASH AND MORE
  • Squash City & Euvic Team (Warszawa) Squash City Targówek
  • Squash City & Euvic Team (Warszawa) Squash City Targówek
  • Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych) Squash Club Wałbrzych
  • Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych) Squash Club Wałbrzych
  • Squash Point Bydgoszcz Fordon Team (Bydgoszcz) SquashPoint Bydgoszcz
  • Squash Point Bydgoszcz Team (Bydgoszcz) SquashPoint Bydgoszcz
  • Squash Pomorze (Gdańsk) Centrum Sportów Rakietowych AWFiS
  • Squash Team Gdańsk (Gdańsk) Hedonia Squash
  • Squash Team Zielona Góra (Zielona Góra)
  • Squash Trójmiasto (Gdańsk) Centrum Sportów Rakietowych AWFiS
  • Squash Zone Junior Team (Szczecin) Squash Zone Club
  • Squash Zone Team (Szczecin) Squash Zone Club
  • Squash4You Junior Boys Team (Kraków) Squash4You
  • Squash4You Team 1 (Kraków) Squash4You
  • Squash4You Team 2 (Kraków) Squash4You
  • SquashFit Team (Katowice) SquashFit
  • Squashlive Blenders (Elbląg) SquashLive
  • Squashok Squad (Katowice) Squashok
  • SquashPoint Bydgoszcz (Bydgoszcz) SquashPoint Bydgoszcz
  • Stangiel Diamonds (Kowale) Stangiel Tenis&Squash
  • Stangiel Team (Gdańsk)
  • Super Truskawki (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • Szare Wilki CitySports (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • Vitasport Barosz Team Żory (Żory) Vita Sport
  • Warsaw Squash Balls (Warszawa) Squash City Targówek
  • Wojownicze Squash Ninja (Szczecin) Squash Zone Club
  • Wrocław Squash Club (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • WSC Black (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • WSC Blue (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • WSC Friends (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • WSC Guest Stars (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • WSC Junior Team (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • WSC White (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • WSC Yellow (Wrocław) Wrocław Squash Club
  • Zabierzów Squash Dream Team (Zabierzów) Zabierzów Squash
  • Zabierzów Squash Friends (Zabierzów) Zabierzów Squash
  • Zabierzów Squash Team (Zabierzów)
  • ZEW Sosnowiec Squash Point 1 (Sosnowiec) SquashPoint
  • ZEW Sosnowiec Squash Point 2 (Sosnowiec) SquashPoint
  • ZEW Sosnowiec Squash Point Team (Sosnowiec) SquashPoint