PLS 2023-24







Zgłoszone drużyny (damskie: 16, męskie: 93, juniorskie: 13):

M00051
S4S Serwitech ProTeam Orzech (Orzech)
region: Region śląski (A)
S4S Sport For Silesia Region śląski (A)
M00355
RESQUASH T1 (Zabrze)
region: Region śląski (A)
RESHAPE Region śląski (A)
M00321
CER MOTOR Squash Team 2 Jastrzębie Zdrój (Jastrzębie-Zdrój)
region: Region śląski (A)
Kopalnia Formy Region śląski (A)
M00307
CER MOTOR Squash Team 1 Jastrzębie Zdrój (Jastrzębie-Zdrój)
region: Region śląski (A)
Kopalnia Formy Region śląski (A)
M00196
S4S Squash 4.0 Generation (Orzech)
region: Region śląski (A)
S4S Sport For Silesia Region śląski (A)
M00194
S4S Squash For Silesia Orzech Team 3 (Orzech)
region: Region śląski (A)
S4S Sport For Silesia Region śląski (A)
M00353
Factory on Fire Squash Team (Sosnowiec)
region: Region śląski (A)
Factory Squash & Fitness Region śląski (A)
M00356
RESQUASH T2 (Zabrze)
region: Region śląski (A)
RESHAPE Region śląski (A)
M00320
Korsarz Enjoy Squash Team (Bielsko Biała)
region: Region śląski (A)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
M00028
M2Z SquashOK Team (Katowice)
region: Region śląski (A)
Squashok Region śląski (A)
M00046
S4S Squash For Silesia Orzech Team 2 (Orzech)
region: Region śląski (A)
S4S Sport For Silesia Region śląski (A)
M00364
S4S Squash For Silesia Team 5 (Orzech)
region: Region śląski (A)
S4S Sport For Silesia Region śląski (A)
M00346
TST U Przewoźnika Tychy (Tychy)
region: Region śląski (A)
U Przewoźnika Region śląski (A)
M00341
Via Sport 4Body Team (Jaworzno)
region: Region śląski (A)
Via Sport Region śląski (A)
M00103
Enjoy Squash Team (Bielsko Biała)
region: Region śląski (A)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
M00305
SquashOK Team 1 (Katowice)
region: Region śląski (A)
Squashok Region śląski (A)
M00317
SquashOK Team 2 (Katowice)
region: Region śląski (A)
Squashok Region śląski (A)
M01326
SquashOK Team 3 (Katowice)
region: Region śląski (A)
Squashok Region śląski (A)
M01321
Via Sport 4Body Team 2 (Jaworzno)
region: Region śląski (A)
Via Sport Region śląski (A)
M00322
CER MOTOR Squash Team 3 Jastrzębie Zdrój (Jastrzębie-Zdrój)
region: Region śląski (A)
Kopalnia Formy Region śląski (A)
M00210
Hiperturbozabijaki WSC (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M01331
Squashwil Squashstacja Team (Bolesławiec)
region: Region dolnośląski (A)
SquashStacja Region dolnośląski (A)
M00349
KAMIKADZE TEAM (Lubin)
region: Region dolnośląski (A)
Regionalne Centrum Sportowe Region dolnośląski (A)
M00162
Kolagen Pro (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00081
Powstali z Popiołu (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00159
Poranne Ptaki (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00149
Polish Lody (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Centrum Sportowe Hasta La Vista Region dolnośląski (A)
M00161
PiLS Team (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00360
Sam jesteś LET ! (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Fitness Academy Strzegomska Region dolnośląski (A)
M00211
Nie wy-pały (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00363
Bakłażany Giganty 2.0 (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Centrum Sportowe Hasta La Vista Region dolnośląski (A)
M00080
Dziadersi (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M01322
Squash Club Termy Cieplickie (Jelenia Gora)
region: Region dolnośląski (A)
Termy CIeplickie Region dolnośląski (A)
M00311
SQUASH GŁOGÓW (Głogów)
region: Region dolnośląski (A)
Fitness & Squash Complex Region dolnośląski (A)
M00230
Asy Rakiet TOP Bolesławiec (Bolesławiec)
region: Region dolnośląski (A)
Park Wodny Orka Region dolnośląski (A)
M00335
Bakłażany Giganty (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Centrum Sportowe Hasta La Vista Region dolnośląski (A)
M00193
SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ (Łódź)
region: Region łódzki (B)
I'm Fit Region łódzki (B)
M00365
Aquapark Kutno (Kutno)
region: Region łódzki (B)
Mosir Kutno Region łódzki (B)
M00348
Autosiatki squash squad (Łódź)
region: Region łódzki (B)
I'm Fit Region łódzki (B)
M01327
Autosiatki squash team (Łódź)
region: Region łódzki (B)
I'm Fit Region łódzki (B)
M01334
SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 4 (Łódź)
region: Region łódzki (B)
Squash Laguna Region łódzki (B)
M01324
SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 2 (Łódź)
region: Region łódzki (B)
Squash Laguna Region łódzki (B)
M01328
Squash Laguna Pro Team (Łódź)
region: Region łódzki (B)
Squash Laguna Region łódzki (B)
M01330
Squash Laguna Friends Team (Łódź)
region: Region łódzki (B)
Squash Laguna Region łódzki (B)
M01325
SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 3 (Łódź)
region: Region łódzki (B)
Squash Laguna Region łódzki (B)
M00225
Squash Pomorze (Gdynia)
region: Region pomorski (B)
Squash Pomorze (organizacja) Region pomorski (B)
M01337
Squash Wankers (Olsztyn)
region: Region pomorski (B)
Squash Pomorze (organizacja) Region pomorski (B)
M00228
Squashlive Blenders (Elbląg)
region: Region pomorski (B)
SquashLive Region pomorski (B)
M00372
Squash Squad (Szczecin)
region: Region zachodnio-pomorski (B)
Squash na Rampie Region zachodnio-pomorski (B)
M00343
Wściekłe Piłki I Energiczne Ruchy- D.O.L. (Szczecin)
region: Region zachodnio-pomorski (B)
Squash Zone Club Region zachodnio-pomorski (B)
M00226
CSR Gdańsk (Gdańsk)
region: Region pomorski (B)
Centrum Sportów Rakietowych AWFiS Region pomorski (B)
M00223
Hedonia Devils (Gdańsk)
region: Region pomorski (B)
Hedonia Squash Region pomorski (B)
M01333
Squash City 2 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City J200 Region mazowiecki (A)
M00312
LEGIA WARSZAWA (Marki)
region: Region mazowiecki (A)
Olimpik Park Region mazowiecki (A)
M00071
Kahuna Friends (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Kahuna Squash&Badminton Region mazowiecki (A)
M00107
Squash City Team (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City Region mazowiecki (A)
M01323
PZU Aerosquash Team 3 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Aerosquash Region mazowiecki (A)
M00219
PZU Aerosquash Team 2 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Aerosquash Region mazowiecki (A)
M00313
LEGIA SQUASH FUN OLIMPIK PARK (Marki)
region: Region mazowiecki (A)
Olimpik Park Region mazowiecki (A)
M00134
PZU Aerosquash Team 1 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Aerosquash Region mazowiecki (A)
M01319
STALKO SQUASH TEAM (Radom)
region: Region mazowiecki (A)
Pop Gym Region mazowiecki (A)
M00182
Akademia Squasha Legii Warszawa 2 (Marki)
region: Region mazowiecki (A)
Olimpik Park Region mazowiecki (A)
M00354
OLIMPIK PARK (Marki)
region: Region mazowiecki (A)
Olimpik Park Region mazowiecki (A)
M00181
Akademia Squasha Legii Warszawa 1 (Marki)
region: Region mazowiecki (A)
Olimpik Park Region mazowiecki (A)
M00089
Cannabium Squash Team (Lublin)
region: Region lubelski (B)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00088
Cube Squash Team 2 (Lublin)
region: Region lubelski (B)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00087
Cube Squash Team 3 (Lublin)
region: Region lubelski (B)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00176
PSQ Sekwoja Team (Białystok)
region: Region lubelski (B)
PSQ Powersquash Region lubelski (B)
M00022
PSQ Team 2 (Białystok)
region: Region lubelski (B)
PSQ Powersquash Region lubelski (B)
M00202
Cube Squash Team 4 (Lublin)
region: Region lubelski (B)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00303
Essa Milon Team (Biała Podlaska)
region: Region lubelski (B)
Milon Squash Club Region lubelski (B)
M01320
becomePRO squash team (Międzyrzec Podlaski)
region: Region lubelski (B)
Squash You Region lubelski (B)
M00083
Streamsoft Squash4You powered by MMSPORT.pl (Kraków)
region: Region małopolski (B)
Squash4You (nad Strugą) Region małopolski (B)
M00359
Triglav Squash Team 3 (Kraków)
region: Region małopolski (B)
ATLANTIC Squash Region małopolski (B)
M00358
Triglav Squash Team 2 (Kraków)
region: Region małopolski (B)
ATLANTIC Squash Region małopolski (B)
M00330
Squash Team Tarnów (Tarnów)
region: Region małopolski (B)
Centrum Sportów Spokojna Region małopolski (B)
M00357
Triglav Squash Team 1 (Kraków)
region: Region małopolski (B)
ATLANTIC Squash Region małopolski (B)
M00369
Chicos Buenos (Kraków)
region: Region małopolski (B)
Atras Squash Club Region małopolski (B)
M00361
Atras Squash Team (Kraków)
region: Region małopolski (B)
Atras Squash Club Region małopolski (B)
M00370
ATMOSFERA SQUASH TEAM (Kraków)
region: Region małopolski (B)
Atras Squash Club Region małopolski (B)
M00037
Angry Squash Boys (Zabierzów)
region: Region małopolski (B)
Zabierzów Squash Region małopolski (B)
M00334
Squash Akademia Rzeszów (Rzeszów)
region: Region małopolski (B)
Squash Akademia Region małopolski (B)
M00143
SNS Foods 11punkt Men\'s Crew (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
11punkt Region wielkopolski (A)
M00138
SNS Foods 11punkt Friends Team (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
11punkt Region wielkopolski (A)
M00044
SAS fairPlayce Squash Team (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce Region wielkopolski (A)
M00337
JAI KUDO Bram-Stal Team (Szczecin)
region: Region zachodnio-pomorski (B)
Squash na Rampie Region zachodnio-pomorski (B)
M00367
Konrad Tyma Academy (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej Region wielkopolski (A)
M00362
Rezon Team (Poznań/Plewiska)
region: Region wielkopolski (A)
Rezon Region wielkopolski (A)
M00316
Kuprakiete.pl ST Dragon Leszno (Leszno)
region: Region wielkopolski (A)
DRAGON GYM & SQUASH Region wielkopolski (A)
M00205
Squash Team Zielona Góra (Zielona Góra)
region:
Hasta La Vista
M00023
MW METAL atlas team (Jarocin)
region: Region wielkopolski (A)
Atlas Fitness Club Region wielkopolski (A)
M00042
Malta Squash (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
Malta Squash Region wielkopolski (A)
M01329
Konrad Tyma Academy Team B (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej Region wielkopolski (A)
D00114
Biała Szuflada Hugonacademy (Szczecin)
region: Region zachodnio-pomorski (B)
Squash na Rampie Region zachodnio-pomorski (B)
D00044
LEJDIS (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
Malta Squash Region wielkopolski (A)
D00020
SNS Foods 11punkt Girl\'s Crew (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
11punkt Region wielkopolski (A)
D00107
School Of Squash Team2 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City J200 Region mazowiecki (A)
D00032
School of Squash Team1 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City J200 Region mazowiecki (A)
D00115
PZU Aerosquash Team (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Aerosquash Region mazowiecki (A)
D01108
ABRAM GIRLS TEAM (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
Stacja Squash Podolany Region wielkopolski (A)
D00124
Squash Besties (Kraków)
region: Region małopolski (B)
Atras Squash Club Region małopolski (B)
D00120
SquashOK Team 1 (Katowice)
region: Region śląski (A)
Squashok Region śląski (A)
D00109
SCT Ladies Squash Team Pszczyna (Pszczyna)
region: Region śląski (A)
Śląskie Centrum Tenisa Region śląski (A)
D01110
Szybkie i Wściekłe (Zabrze)
region: Region śląski (A)
RESHAPE Region śląski (A)
D00110
Super Truskawki (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Fitness Academy Strzegomska Region dolnośląski (A)
D00103
S4S Serwitech ProTeam Orzech (Orzech)
region: Region śląski (A)
S4S Sport For Silesia Region śląski (A)
D00125
Squash Akademia Girls (Rzeszów)
region: Region małopolski (B)
Squash Akademia Region małopolski (B)
D00122
RESQUASH Ladies T1 (Zabrze)
region: Region śląski (A)
RESHAPE Region śląski (A)
D00119
Olini Squash Club Wałbrzych by Atomówki (Wałbrzych)
region: Region dolnośląski (A)
Squash Club Wałbrzych Region dolnośląski (A)
G00107
Legia Warszawa & PGE Hugonacademy Girls Team (Raszyn)
region: Region mazowiecki (A)
Play Kwadrat Region mazowiecki (A)
G01104
S4S & SCT Akademia Junior (Orzech)
region: Region śląski (A)
S4S Sport For Silesia Region śląski (A)
G01105
Hasta La Vista Girls (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Centrum Sportowe Hasta La Vista Region dolnośląski (A)
G00103
From The Mountains To The Sea Team (Legionowo)
region: Region mazowiecki (A)
Spektrum Sportu Region mazowiecki (A)
G01106
Olini Squash Club Wałbrzych & Pax Phu Squash Zone (Wałbrzych)
region: Region dolnośląski (A)
Squash Club Wałbrzych Region dolnośląski (A)
B00101
Stangiel SATEL Junior Team (Gdańsk)
region: Region pomorski (B)
Stangiel Tenis&Squash Region pomorski (B) Zgłoszenie odebrane
B00003
ABRAM & SQUASH ZONE JUNIOR TEAM (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
Stacja Squash Region wielkopolski (A)
B01105
Squashwil Squashstacja Junior Team (Bolesławiec)
region: Region dolnośląski (A)
SquashStacja Region dolnośląski (A)
B00116
Squash Pomorze Junior Team (Gdynia)
region: Region pomorski (B)
Squash Pomorze (organizacja) Region pomorski (B)
B00104
Olini Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych)
region: Region dolnośląski (A)
Squash Club Wałbrzych Region dolnośląski (A)
B00027
Legia Warszawa Boys Junior Team (Raszyn)
region: Region mazowiecki (A)
Play Kwadrat Region mazowiecki (A)
B00114
Legia Warszawa & PGE Hugonacademy Boys Team II (Raszyn)
region: Region mazowiecki (A)
Play Kwadrat Region mazowiecki (A)
B00106
Legia Warszawa & PGE Hugonacademy Boys Team I (Raszyn)
region: Region mazowiecki (A)
Play Kwadrat Region mazowiecki (A)
B00006
Junior Enjoy Squash Team (Bielsko Biała)
region: Region śląski (A)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
B00105
Hasta La Vista Juniorzy (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Centrum Sportowe Hasta La Vista Region dolnośląski (A)
B00119
ASY RAKIET (Bolesławiec)
region: Region dolnośląski (A)
Park Wodny Orka Region dolnośląski (A)
B00115
Akademia S4S Junior Team (Orzech)
region: Region śląski (A)
S4S Sport For Silesia Region śląski (A)
B00109
PSQ JUNIOR TEAM (Białystok)
region: Region lubelski (B)
PSQ Powersquash Region lubelski (B)