PLS 2021-22

Zgłoszenia online

W sezonie PLS 2021-22 zgłoszenia odbędą się w dwóch etapach.



Etap 1


Zgłoszenie NOWEJ drużyny
Nowa drużyna rozpocznie rozgrywki od najniższej dywizji w swoim regionie



Wstępnie potwierdzone zgłoszenia (damskie: 19, męskie: 91, juniorskie: 12):

Region Męskie Damskie Juniorskie (G) Juniorskie (B)
Regiony A
Region wielkopolski (A) 11 4 0 3
Region dolnośląski (A) 17 4 1 4
Region śląski (A) 19 4 1 1
Region mazowiecki (A) 13 4 1 2
Regiony B
Region małopolski (B) 3 0 1 0
Region łódzki (B) 5 1 0 0
Region zachodnio-pomorski (B) 7 1 1 0
Region lubelski (B) 8 1 0 1
Region pomorski (B) 5 0 0 1

M00205
Squash Team Zielona Góra (Zielona Góra)
Hasta La Vista
M00324
Vortune Equity - team Kielce (Kielce)
Squash Korona
M00330
Squash Team Tarnów (Tarnów)
Centrum Sportów Spokojna
B00104
Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych)
Squash Club Wałbrzych Region dolnośląski (A)
B00105
Hasta La Vista Juniorzy (Wrocław)
Centrum Sportowe Hasta La Vista Region dolnośląski (A)
B00111
ASY RAKIET (Bolesławiec)
Park Wodny Orka Region dolnośląski (A)
B00112
Squashwil - Squashtacja juniors (Bolesławiec)
SquashStacja Region dolnośląski (A)
D00069
Wrocław Squash Club (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
D00074
Atomówki (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
D00110
Super Truskawki (Wrocław)
Fitness Academy Strzegomska Region dolnośląski (A)
D00116
Squashwil girls (Bolesławiec)
SquashStacja Region dolnośląski (A)
G00102
Wrocław Squash Club (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00080
WSC Team (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00081
Powstali z Popiołu (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00082
Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych)
Squash Club Wałbrzych Region dolnośląski (A)
M00149
Polish Lody (Wrocław)
Centrum Sportowe Hasta La Vista Region dolnośląski (A)
M00159
Poranne Ptaki (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00160
Jazda WSC (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00161
PiLS Team (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00162
Wrocław Squash Club (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00207
Hard Work WSC Team (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00210
Hiperturbozabijaki WSC (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00211
Nie wy-pały (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00212
AG Ubezpieczenia PWB Geo WSC (Wrocław)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00230
Asy Rakiet TOP Bolesławiec (Bolesławiec)
Park Wodny Orka Region dolnośląski (A)
M00311
F&S COMPLEX GŁOGÓW I (Głogów)
Fitness & Squash Complex Region dolnośląski (A)
M00327
F&S COMPLEX GŁOGÓW II (Głogów)
Fitness & Squash Complex Region dolnośląski (A)
M00335
Bakłażany Giganty (Wrocław)
Centrum Sportowe Hasta La Vista Region dolnośląski (A)
M00349
KAMIKADZE TEAM (Lubin)
Regionalne Centrum Sportowe Region dolnośląski (A)
B00109
PSQ JUNIOR TEAM (Białystok)
PSQ Powersquash Region lubelski (B)
D00033
Lub Cube (Lublin)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00022
PSQ Team 2 (Białystok)
PSQ Powersquash Region lubelski (B)
M00087
Cube Squash Team 3 (Lublin)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00088
Cube Squash Team 2 (Lublin)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00089
Cannabium Squash Team (Lublin)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00176
PSQ Sekwoja Team (Białystok)
PSQ Powersquash Region lubelski (B)
M00202
Cube Squash Team 4 (Lublin)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00303
Essa Milon Team (Biała Podlaska)
Milon Squash Club Region lubelski (B)
M00350
PSQ Team 3 (Białystok)
PSQ Powersquash Region lubelski (B)
B00027
Legia Warszawa Boys Junior Team I (Raszyn)
Play Kwadrat Region mazowiecki (A)
B00106
Legia Warszawa Boys Junior Team II (Raszyn)
Play Kwadrat Region mazowiecki (A)
D00004
Anoya&Spektrum TEAM (Stare Babice)
Anoya Squash Region mazowiecki (A)
D00032
School of Squash Team1 (Warszawa)
Squash City J200 Region mazowiecki (A)
D00107
School Of Squash Team2 (Warszawa)
Squash City J200 Region mazowiecki (A)
D00115
PZU Aerosquash Team (Warszawa)
Aerosquash Region mazowiecki (A)
G00101
School Of Squash girls (Warszawa)
Squash City J200 Region mazowiecki (A)
M00016
Anoya Freaks (Stare Babice)
Anoya Squash Region mazowiecki (A)
M00071
PURETECH Kahuna Team (Warszawa)
Kahuna Squash&Badminton Region mazowiecki (A)
M00074
Mike Grzeczyn and Olimpik Friends Team (Marki)
Olimpik Park Region mazowiecki (A)
M00107
SquashCity & EUVIC Team (Warszawa)
Squash City Ochota Region mazowiecki (A)
M00134
PZU Aerosquash Team (Warszawa)
Aerosquash Region mazowiecki (A)
M00172
Spektrum Sportu I (Legionowo)
Spektrum Sportu Region mazowiecki (A)
M00173
Spektrum Sportu II (Legionowo)
Spektrum Sportu Region mazowiecki (A)
M00181
Akademia Squasha Legii Warszawa 1 (Warszawa)
Squash City Targówek Region mazowiecki (A)
M00182
Akademia Squasha Legii Warszawa 2 (Marki)
Olimpik Park Region mazowiecki (A)
M00219
PZU Aerosquash Team (Warszawa)
Aerosquash Region mazowiecki (A)
M00312
LEGIA WARSZAWA (Marki)
Olimpik Park Region mazowiecki (A)
M00313
AKADEMIA SQUASHA LEGII WARSZAWA OLIMPIK PARK (Marki)
Olimpik Park Region mazowiecki (A)
M00344
PZU Aerosquash Youngsters (Warszawa)
Aerosquash Region mazowiecki (A)
G00103
From The Mountains To The Sea Team (Kraków)
Racquet Squash Club Region małopolski (B)
M00037
Angry Squash Boys (Zabierzów)
Zabierzów Squash Region małopolski (B)
M00083
Streamsoft Squash4You powered by MMSPORT.pl (Kraków)
Squash4You (nad Strugą) Region małopolski (B)
M00334
Squash Akademia Rzeszów (Rzeszów)
Squash Akademia Region małopolski (B)
B00101
Stangiel SATEL Junior Team (Gdańsk)
Stangiel Tenis&Squash Region pomorski (B)
M00223
Iniemamocni (Gdańsk)
Hedonia Squash Region pomorski (B)
M00224
Squash Fanatics (Gdańsk)
Hedonia Squash Region pomorski (B)
M00225
Squash Pomorze (Gdańsk)
Hedonia Squash Region pomorski (B)
M00226
CSR Gdańsk (Gdańsk)
Centrum Sportów Rakietowych AWFiS Region pomorski (B)
M00228
Squashlive Blenders (Elbląg)
SquashLive Region pomorski (B)
B00003
PROSQUASH JUNIOR TEAM (Poznan)
Stacja Squash Podolany Region wielkopolski (A)
B00110
11 Punkt Junior Team (Poznań)
MySquash Club -> obecnie 11 punkt Region wielkopolski (A)
B00113
Junior Squash Klub Leszno (Leszno)
Squash Klub Leszno (Korty Stadion) Region wielkopolski (A) Zgłoszenie odebrane
D00020
11 PUNKT Girls Crew NordStaff (Poznań)
11punkt Region wielkopolski (A)
D00044
LEJDIS (Poznań)
Malta Squash Region wielkopolski (A)
D00073
SquashPoint Bydgoszcz Team (Bydgoszcz)
SquashPoint Bydgoszcz Region wielkopolski (A)
D00101
11 PUNKT GIRLS SUPPORT (Poznań)
11punkt Region wielkopolski (A)
M00023
MW METAL atlas team (Jarocin)
Atlas Fitness Club Region wielkopolski (A)
M00040
SQUASH POINT BYDGOSZCZ TEAM (Bydgoszcz)
SquashPoint Bydgoszcz Region wielkopolski (A)
M00041
Illuminati z Kujaw (Bydgoszcz)
SquashPoint Bydgoszcz Region wielkopolski (A)
M00042
Malta Squash (Poznań)
Malta Squash Region wielkopolski (A)
M00044
kamień^design malta squash (Poznań)
Malta Squash Region wielkopolski (A)
M00138
NORDSTAFF 11punkt friends & Wasik Team 1 (Poznań)
11punkt Region wielkopolski (A)
M00143
NordStaff 11punkt Pro Team (Poznań)
11punkt Region wielkopolski (A)
M00316
Lasermaniak ST Dragon Leszno (Leszno)
DRAGON GYM & SQUASH Region wielkopolski (A)
M00319
PROSQUASH TEAM (Poznań)
Stacja Squash Region wielkopolski (A)
M00345
MW METAL atlas team plus (Jarocin)
Atlas Fitness Club Region wielkopolski (A)
M00351
Squash Klub Leszno Chillerz (Leszno)
Squash Klub Leszno (Korty Stadion) Region wielkopolski (A)
D00114
Biała Szuflada Hugonacademy (Szczecin)
Squash na Rampie Region zachodnio-pomorski (B)
G00104
Biała Szuflada Hugonacademy & Squash Zone Academy (Szczecin)
Squash na Rampie Region zachodnio-pomorski (B)
M00336
Biała Szuflada Hugonacademy (Szczecin)
Squash na Rampie Region zachodnio-pomorski (B)
M00337
Bram-Stal Team (Szczecin)
Squash na Rampie Region zachodnio-pomorski (B)
M00338
Dzikie Śledzie (Szczecin)
Squash na Rampie Region zachodnio-pomorski (B)
M00339
Panda Squash Team Szczecin (Szczecin)
Squash na Rampie Region zachodnio-pomorski (B)
M00340
Squash Bastards (Szczecin)
Squash na Rampie Region zachodnio-pomorski (B)
M00342
Ostateczna Zniewaga (Szczecin)
Squash na Rampie Region zachodnio-pomorski (B)
M00343
Babolat Squash Zone Team (Szczecin)
Squash Zone Club Region zachodnio-pomorski (B)
D00112
Darkside Squash Team (Łódź)
Vera Sport Region łódzki (B)
M00155
AZS Łódź Squash Team (Łódź)
I'm Fit Region łódzki (B)
M00193
SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ (Łódź)
I'm Fit Region łódzki (B)
M00331
Squash Team Kutno (Kutno)
Mosir Kutno Region łódzki (B)
M00332
RAKS Team Radomsko (Radomsko)
Powiatowa Hala Sportowa Region łódzki (B)
M00348
Autosiatki squash squad (Łódź)
I'm Fit Region łódzki (B)
B00006
Enjoy Junior Team (Bielsko Biała)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
D00103
S4S Squash For Silesia Orzech (Orzech)
SQUASH AND MORE Region śląski (A)
D00108
SCT Ladies Squash Team Pszczyna W2 (Pszczyna)
Śląskie Centrum Tenisa Region śląski (A)
D00109
SCT Ladies Squash Team Pszczyna (Pszczyna)
Śląskie Centrum Tenisa Region śląski (A)
D00117
Enjoy LET`s Go Team (Bielsko Biała)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
G00105
SCT Junior Squash Team Pszczyna (Pszczyna)
Śląskie Centrum Tenisa Region śląski (A)
M00028
Via Sport Beer Fight Team (Jaworzno)
Via Sport Region śląski (A)
M00046
S4S Squash For Silesia Orzech Team 2 (Orzech)
SQUASH AND MORE Region śląski (A)
M00051
S4S Squash For Silesia Orzech Team 1 (Orzech)
SQUASH AND MORE Region śląski (A)
M00057
Sosnowiecki Squash Team (Sosnowiec)
SquashPoint Region śląski (A)
M00103
Aplikuj.pl Enjoy Squash Team (Bielsko Biała)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
M00180
SCT Squash Team Pszczyna (Pszczyna)
Śląskie Centrum Tenisa Region śląski (A)
M00194
S4S Squash For Silesia Orzech Team 3 (Orzech)
SQUASH AND MORE Region śląski (A)
M00196
S4S Squash For Silesia Orzech Team 4 (Orzech)
SQUASH AND MORE Region śląski (A)
M00218
Enjoy Squash Team 2 (Bielsko Biała)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
M00305
Squashowice M2 (Katowice)
Squashok Region śląski (A)
M00307
AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1 (Jastrzębie-Zdrój)
Kopalnia Formy Region śląski (A)
M00317
Squashowice M4 (Katowice)
Squashok Region śląski (A)
M00320
Korsarz Enjoy Squash Team (Bielsko Biała)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
M00321
AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2 (Jastrzębie-Zdrój)
Kopalnia Formy Region śląski (A)
M00322
AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 3 (Jastrzębie-Zdrój)
Kopalnia Formy Region śląski (A)
M00323
SCT Squash Team Pszczyna M2 (Pszczyna)
Śląskie Centrum Tenisa Region śląski (A)
M00341
Via Sport Yasumi Team (Jaworzno)
Via Sport Region śląski (A)
M00346
TST U Przewoźnika Tychy (Tychy)
U Przewoźnika Region śląski (A)
M00347
Koalicja Kumpli w Kwiecie Wieku (Katowice)
Cob Fitness Premium Club Region śląski (A)